CENTROPOL ENERGY– stabilita a miliardové obraty

(Komerční sdělení) 14 miliard korun. Tuto obrovskou sumu utržil CENTROPOL ENERGY za poslední dva roky z prodeje elektřiny a plynu. V době, kdy několikaletá hospodářská krize srážela dřívější hospodářské lídry trhu do ztrát, se zrodil mimořádný ekonomický úspěch. Malá společnost z Ústí nad Labem se rychle vyšvihla mezi největších pět firem v kraji a pronikla i do první stovky v republice.


26. 5. 2014

Autor

Nabídka levnějších energií v období vleklé recese oslovila statisíce zákazníků. Ale CENTROPOL ENERGY nestaví svůj úspěch pouze na nabídce nízkých cen, získává zákazníky také spolehlivým zákaznickým servisem, bezkonkurenčními službami a lákavými benefity. „Například program RODINA nedostal název náhodně. Služby, které můžou získat naši zákazníci, potřebuje čas od času každá domácnost,“ vysvětluje Aleš Graf. Zabouchnuté dveře, rozbité okno, mokrá skvrna na stropě, to jsou jen některé z mnoha nepříjemností, které se mohou stát komukoliv z nás. Asistenční služba přivolá odborníka, který přijede do 90 minut, vyřeší většinu havárií v domácnosti a zabrání tak vzniku dalších škod. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Centropol zásobuje energiemi také Brno, Liberec, Pardubice, Jihlavu a další města.
Téměř 340 tisíc zákazníků znamená na jedné straně vysoké obraty a dobré ekonomické výsledky, ale na straně druhé mimořádnou zodpovědnost. Právě spolehlivost a stabilita jsou hlavní pilíře, na kterých CENTROPOL ENERGY staví. Že to je strategie správná, ukazuje i nárůst korporátních zákazníků. „Našimi hlavními zákazníky jsou stále domácnosti, ale těší nás, že náš přístup a stabilita k nám přivádějí i významné zákazníky, mezi které patří řada ministerstev, krajů, měst a obcí a rovněž několik velkých soukromých firem,“ vypočítává spokojený majitel Centropolu Aleš Graf.

Pro příklad, že se nejedná o marginální úspory, můžeme zmínit například město Brno. To prostřednictvím aukce získalo od CENTROPOL ENERGY elektřinu za cenu, která přinese v průběhu rok a půl trvajícího odběru úsporu ve výši neuvěřitelných 26 milionů korun. Jak snadno ušetřit miliony pochopili i v Jihlavě, Liberci, Pardubicích, Sokolově, Praze 6, Litoměřicích, Písku a v mnoha dalších městech a obcích.

Hospodářské oživení zvedne ceny, právě nyní je ideální zajistit si levné energie.
Možnost uspořit se velmi zřetelně dotýká i drobných živnostníků či středně velkých firem. „Málokde dnes můžete ušetřit tak jednoduchým a bezbolestným způsobem. Znám dost podnikatelů i malých živnostníků, kteří vám řeknou, že by je zajímal způsob, jak ušetřit desítky tisíc ročně. Když se dozví, že stačí pouhá změna dodavatele elektřiny a plynu, tak jsou dost překvapení,“ komentuje současnou situaci na trhu Aleš Graf z CENTROPOL ENERGY. Ten věří, že oživení ekonomiky přinese opět vyšší poptávku zejména po elektřině a tedy i postupný růst cen. Podle jeho přesvědčení je teď nejlepší doba si zajistit levnější energii na další roky.

S energií volání zdarma

Skupina Centropol se stala také mobilním operátorem a každý zákazník tak má možnost při odběru energie získat k už tak výhodným tarifům ještě volné minuty volání zdarma. Zákazník, který odebírá plyn i elektřinu, získává 50 volných minut navíc. To vše bez závazků, bez paušálu, omezení doby volání a s voláním do všech sítí pouze za 1,50 Kč.

Skupina Centropol je rovněž mobilním operátorem.

Štítky: ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *