Garance ceny elektřiny s poklesem? Ano, u Europe Easy Energy


23. 2. 2011

Autor

U některých alternativních dodavatelů elektřiny si kromě standardních produktů můžete sjednat i různé speciální nabídky. Jedním z nich je například společnost Europe Easy Energy (3E), která momentálně nabízí garanci ceny elektřiny až na 5 let, přičemž počáteční cena, kterou si sjednáte nyní, je maximální. Pokud poklesnou ceny elektřiny na trhu, klesne i tato garantovaná maximální cena. Jakým způsobem to společnost 3E zaručí? Na jaké ceny se tato nabídka vztahuje a jaké jsou její podmínky?

Vzroste-li cena elektřiny na trhu, garantovaná cena se nezvýší

Jedinou podmínkou nabídky je uzavřít s 3E smlouvu o sdružené dodávce elektřiny, a to nejpozději do 31. března 2011. „Garance ceny se vztahuje na všechny nabízené tarify na celém území ČR, jedná se o garanci ceny silové elektřiny. Zákazník od nás spolu se smlouvou obdrží certifikát na garantovanou cenu,“ říká Kamil Ouška, předseda představenstva a generální ředitel Europe Easy Energy.

V případě, že v roce 2012 poklesne cena silové elektřiny na trhu pod cenu z roku 2011, klesne pak v následujícím roce o stejné procento poklesu i garantovaná cena. Jenže co když cena elektřiny na trhu naopak vzroste? „V případě, že cena elektřiny na trhu vzroste, cena konečnému zákazníkovi nebude zvyšována a nárůst jde na úkor naší společnosti,“ objasňuje Kamil Ouška.

K poklesu garantované ceny se přičte bonus

K případnému poklesu ceny bude pak ještě přičten věrnostní bonus za každý rok trvání smlouvy. Věrnostní bonus se člení dle využívaného tarifu elektřiny a pohybuje se v rozmezí od 100 Kč do 650 Kč za rok. Na konkrétní podmínky a částky věrnostních bonusů se můžete podívat na našich stránkách v detailu dodavatele Europe Easy Energy.

Štítky: ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *