Garance nižší ceny: Nově i od Bicorn


6. 4. 2011

Autor

Kromě společností Bohemia EnergyCentropol nabízí službu Garance nižší ceny nově i společnost Bicorn. Jaké jsou podmínky nabídky Garance levnější ceny?

Garance od Bicorn: O 2 % nižší ceny silové elektřiny

Produkt Garance se vztahuje zejména na dodávky elektřiny, ale i plynu. „Tímto produktem zákazníkovi garantujeme, že bude mít po dobu trvání smlouvy vždy minimálně o 2 % levnější silovou elektřinu oproti dominantním dodavatelům,“ říká Roman Korzec, obchodní ředitel společnosti Bicorn. Jedinou podmínkou pro sjednání Garance je uzavření smlouvy na dobu určitou, obvykle na 36 měsíců. Společnost Bicorn pak neúčtuje žádný aktivační ani jiný poplatek.

Bicorn v Garanci zaručuje úsporu především oproti dominantním dodavatelům (tedy ČEZ, E.ON a PRE u elektřiny a RWE, E.ON a Pražská plynárenská u plynu). „Tito dodavatelé mají výrazně vyšší ceny. Naším cílem je přesvědčit zákazníka o tom, že odchod od výrazně dražšího dodavatele neznamená změnu jeho zvyklostí či komfortu ani žádné jiné další, například technické změny,“ objasňuje Roman Korzec.

Při uzavření produktu Garance obdrží zákazník Certifikát, kde se Bicorn zaručuje, že uzavřením smlouvy na dobu 36 měsíců získává odběratel dodávky silové elektřiny v ceně minimálně o 2 % nižší, než jakou mu pro dané období nabídne v základním ceníku dominantní dodavatel. Tato garance je pak platná po celou dobu 3 let od podpisu smlouvy na dobu určitou.

Alternativní dodavatelé se odlišují kvalitou služeb a akcemi

Co se týče úspory oproti jiným alternativním dodavatelům, ceny těchto dodavatelů mohou být často dosti podobné. „Rozdíl cen mezi alternativními dodavateli je opravdu minimální, což svědčí o tom, že prostoru pro výrazné cenové odlišení se je velmi málo. Stále však bývá prostor pro nabídku kvalitních služeb. Navíc existují různé akce. My například nabízíme měsíc elektřiny zdarma,“ doplňuje Roman Korzec.

V případě předčasného odstoupení od smlouvy na produkt Garance posuzuje společnost Bicorn každý konkrétní případ vždy individuálně. „Pro každý smluvní vztah platí, že může být změněn nebo ukončen dohodou smluvních stran,“ uzavírá Roman Korzec.

Štítky: , , , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *