Máte rádi dlouhodobou jistotu? V MND můžete do konce roku 2022 ušetřit na plynu tisíce


9. 11. 2020

Autor

Prasátko MND

Od 20. října 2020 přicházíme s novým ceníkem pod názvem „Plyn z první ruky – Ceník 2022“, který umožňuje všem – stávajícím i novým zákazníkům – ušetřit na MWh plynu po dobu hned dvou topných sezón. Až do konce roku 2022 můžete od MND odebírat plyn za obchodní cenu 737 Kč/MWh vč. DPH.

MND - Ceník 2022

Jako těžaři nyní v tomto ceníku nabízíme nejen výhodné ceny plynu, ale poskytujeme i jistotu, že budou neměnné po delší období. Věříme, že to v dnešní době zákazníci ocení,“ uvádí Jan Sýkora, ředitel marketingu MND a. s.

V MND klademe důraz na jednoduchost a péči o zákazníka. O ceník si můžete snadno zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 400 500, která je pro vás k dispozici sedm dní v týdnu od 8 do 20 hodin. Stávající zákazníci si ho mohou jednoduše aktivovat přes e-mail [email protected].

Chcete z bezpečí domova šetřit přírodu?

Před nedávnem jsme vás informovali o Ceníku eLéto22. Zvýhodňuje všechny, kteří místo tradičního stylu komunikace s námi preferují komunikaci online. Díky tomuto ceníku můžete již dnes většinu věcí ohledně energií vyřídit bezkontaktně z pohodlí domova – od sjednání a podpisu smluvních dokumentů až po obdržení vyúčtování e-mailem. Tak proč toho nevyužít? Odměnou za tento šetrnější přístup k životnímu prostředí, kdy není třeba tisknout faktury ani smlouvy, je ještě výhodnější cena plynu. Kromě ní nabízíme větší komfort a bezpečí, kdy si přeplatek nemusíte vyzvedávat na poště, ale přijde vám rovnou na účet. Ceník garantuje neměnné ceny do 30. června 2022.

Více informací o této nabídce naleznete zde.

Štítky: , , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *