Vytvořené odpovědi

Zobrazuji 15 příspěvků - 1 až 15 (z 5,955 celkem)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Paušalizace stočného #193605

  Jirka
  Moderátor

  Dobrý den,
  podle mého se jedná o srážkové vody, tzn. že máte asi dešťovou vodu svedenou do kanalizace a za tu chtějí zaplatit. Za srážkovou vodu se platí podle průměru v oblasti, kde žijete a počítá se jen stočné. Pokud byste měl vsakování na pozemek,, tak se neplatí. Jinak si to nedokážu vysvětlit.


  Michal Holínek
  Moderátor

  Abychom nemuseli prodlužovat smlouvu za nesmyslných podmínek, kde bychom se furt točili kolem ceny stropu, odešli jsme k Bezdodavatele na měsíční fix, kde jen za květen máme silovku za 3596,-. Hlava mi nebere, že jsou ty ceny tak rozlišný a vláda s tím nehodlá nic dělat. Jako tady mám teďka měsíční výpovědní, takže se furt můžu rychle zařídit, ale vzhledem k tomu, jak se ke všemu ti nahoře staví, tak to nebude třeba ani využít a tady v rozdílu alespoň něco za odběr ušetřím a případně mě furt chrání ten jejich strop.

  odpověď na: odstoupení od smlouvy #193090

  JARKA
  Moderátor

  snazim se pres 3roky odejit ods lamy ani jine spolecnosti se to nepodarilo

  odpověď na: slevy na držitele ZTP/P #192485

  Josef Vavra
  Moderátor

  Cenik již neplatí,ceny jsou stejne jako pro normální odberatele

  odpověď na: Corasta – jaké máte zkušenosti? #192471

  Alena Skácelová
  Moderátor

  Od společnosti Corasta jsem v roce 2021 odešla po chybnem vyúčtování za odběr plynu a následném několika měsíčním sporu a dopisování. Nakonec mi za půl roku vrátili 17 tisíc, které jsem reklamovala. Velmi špatná zkušenost po deseti letech, kdy jsem byla jejich, dříve spokojeným, klientem. Chováním společnosti jsem velmi zklamaná.

  odpověď na: Dotaz na plyn #192383

  Marie Kašparová
  Moderátor

  Sdělte mi, prosím, cenu a postup odstřižení plynu v panelovém domě a znovu připojení plynu tamtéž po 2 letech Děkuji za odpověď. Kašparová

  odpověď na: Terra Group – zkušenosti, reference, diskuze #192362

  Vaclav
  Moderátor

  Mám velmi špatnou zkušenost s touto firmou. Podepsal jsem s ní plnou moc a tato společnost bez jakékoli informace mi změnila smlouvu s dodavatelem elektřiny ARMEX smlouvu na spotovou. Zvyhodnuji dodavatele ARMEX a okrádají odběratele. Praktiky energosmejdu.


  Lucie pankova
  Moderátor

  Dobry den,koukam ze mam stejnou zkusenost na maily neodpovidaji zaslali jedno jediny vyuctovani s preplatkem a penize nikde uz toho mam akorat tak plny zuby mam novou smlouvu u cezu ale na sipu stale chodi lidova energie opravdu by to chtelo podat hromadne trestni oznameni me napriklad maji poslat 17tisic a penize nikde dekuji za rady pankova

  odpověď na: Zkušenosti s Elimon #191822

  Tony Damato
  Moderátor

  Hrůza

  odpověď na: Zkušenosti s Elimon #191821

  Tony Damato
  Moderátor

  Strašná firma.Nikdy více .Nekomunikují a když ano tak účelově a jednostraně ve svém zájmu. Navíc blbě vrací zálohy a neumějí počítat.


  Vladimír Fendrych
  Moderátor

  To jak dodavatel Lid. en. Jihlava jedná arogantně a podvodně se svými odběrateli energií, je výsledkem chabých energ. zákolnů Ministerstva průmyslu a energetiky i celé vlády, která toleruje existenci a podvody podobných energošmejdů, jako jsou p. Zabloudil a spol., aniž by s tím něco dělala..Ti se pak nebojí následků své činnosti na hranici kriminality a nerušeně v ní pokračují.Tomuto podivnému dodavateli je nutné odebrat licenci v energetice a zakázat mu obchodní činnost.


  Vladimír Fendrych
  Moderátor

  Jedna má známá má titul MGr. a též se nechala nachytat na dodavatele Lidová e. Jihlava.Nedávno ji přišlo vyúčtováná el. energie, že má nedoplatek 22000 Kč, ona to přepočítala a žasla.Ted to znovu přepočítala fakturace L..e. a spočítala přeplatek 35000 Kč.40000 Kč plus nebo mínus, to je jedno.To tam mají analfabety ??


  Vladimír Fendrych
  Moderátor

  Jedinou cestou jak na podvodnou Lid. energii, je abychom se my všichni podvedení odběratelé spojili a podali na ni hromadnou žalobu k soudu.

  odpověď na: Armex Energy katastrofa #191589

  Jiří Suchánek
  Moderátor

  J elikož jsem změnil bydliště ,tak nejsem odběratelem ani plynu ani elektřiny. Suchánek Jiří


  Miroslav Vítek
  Moderátor

  No to jste udělala chybu. V roce 2023 s státně regulovanou maximální cenou jsou spotové tarify nejvýhodnější záležitostí, protože ceny na spotu postupně klesají, jsou už v podstatě na polovině maximální ceny. A když by náhodou spotové ceny měly stoupnout, tak za víc než 6000 Kč/MWh s daní Vám to prodat nemůžou.

Zobrazuji 15 příspěvků - 1 až 15 (z 5,955 celkem)