Vytvořené odpovědi

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 5,116)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: 3-E Europe Easy Energy a.s. #123565

  Jan Ambrož

  My jsme k nim se smlouvami přecházeli postupně a teď už to u nich máme sjednocený 3. sezónu a i přes změny cen v průběhu let, nás stále vycházejí v porovnání dobře.

 • odpověď na: E-ON zkušenosti #123562

  Tomáš K

  EON nejhorší dodavatel elektřiny, doporučuji si pořádně pročíst tu jejich dementní smlouvu, když ji máte na dobu urřitou automaticky se podlužuje o 12 měsícu odejít můžete jem přes sankci 5500 Kč ( nevím zaco žádnou škodu jsem jim nazpůsobil) a vypovědět to můžete nejpozději 90dnů před výročím smlouvy.: Podle mě pěkná sviňárna hodna firem typu ŠMEJDI. Změní smluvní podmínky tím že zvednou ceny a nechtějí vám nechat přejít k někomu jinému a vymlouvají se na podepsanou smlouvu.. jako oni ji změnili.. a když s tím nesouhlasím tak mám smůlu TAK TO TEDY NE

 • odpověď na: Bohemia Energy entity – zkušenosti #123558

  Přemek

  Bohemia první rok dobrý, druhým rokem vám tak zvednou cenu, že se vám panenky protočí a na zákaznické lince pak dávají ceny podle „ksichtu“ nebo podle bůhví čeho. Nový zákazník má mnohem lepší cenu než věrný dlouholetý zákazník. Pro každý rok mají nějaké „podpultové“ neveřejné ceníky, které nikde na webu nenajdete a které v dalším roce zruší a namísto toho podpultového vám nasadí jejich „standard“, který je často mnohem vyšší, než u tradičních dodavatelů jako je ČEZ či EON.

 • odpověď na: Bohemia Energy entity – zkušenosti #123557

  Libor

  Využil jsem zvyšující se ceny ke změně dodavatele a nejnižší cenu jsem našel u Bohemia Energy. Cenu mi zafixovali, takže se nemusím obávat jakéhokoliv dalšího zdražování.

 • odpověď na: Dotaz #123509

  Vladimír Danda

  Pokud bych chtěl vyměnit stávající plynový kotel za elektrický (cca 8kW), jaké by byly roční finanční náklady za provoz?
  Prosím o radu, děkuji.

 • odpověď na: ČEZ – zkušenosti #123506

  Míla

  Obviní Vás z neoprávněného odběru, odvezou si elektroměr a pak pošlou fotografie s dopisem ze po vás chtějí 85tis že bylo s elektroměrem manipulováno. To že je veřejně přístupný ze silnice nikoho nezajíma, prý vy za něj zodpovídate.
  S ČEZ em už nikdy nic vic!!

 • odpověď na: alex #123503

  RobertOliynuk

  alex

 • odpověď na: Albrigi #123500

  IsaacUnicy

  MADE-TO-MEASURE PLANTS AROUND THE WORLD
  All production and storage systems have special requirements due to the type of products to be preserved and/or treated, the location of the plant and even the size. In order to be able to meet all these market demands, Albrigi Tecnologie has, in just a few decades, taken a global leadership role in research, design, development and manufacture of highly individual treatment and storage plants that respond exactly to the specific needs of the partner-customer.

  HIGH VISCOSITY PRODUCTS
  Albrigi has created a plant for the preparation of high viscosity products that aims to multiply the production capacity and revolutionize the production system. The heart of the system includes two reactors / mixers – made of AISI 316 L stainless steel – with 3 different rotating mixing systems inserted inside the tanks. All with the ability to work even under vacuum, guaranteeing – automatically – homogeneity to the final product, and therefore high quality. This system performs heating – cooling – vacuum or pressure – weighing, mixing processes with the use of three different automatic mixing and washing system technologies. The drain is facilitated with a 45 ° cone – with ladder and service catwalk – power board – control console.

 • odpověď na: Comfort Energy ceny #123561

  Honza Míšek

  Taky jsem dobíral a měli mi tendence snížit i zálohy, ale to jsem si přes webovou kancelář vrátil do původní výše, abych i příští sezónu měl v klidu.

 • odpověď na: Reference na Armex Energy #123554

  Dominik

  to je velice slušná částka, já jsem na tom tak nějak podobně, tak či tak se mi Armex o mnoho víc vyplatí než původní dodavatel

 • odpověď na: Reference na Armex Energy #123553

  Dominik

  na nich je nejvíce výhodné především ta změna dodavatele zdarma, ochotný přístup, výhodné ceny energií atd.

 • odpověď na: Armex Energy katastrofa #123550

  Dominik

  Armex ty ceny má ale už nějaký pátek slušný oproti konkurenci

 • odpověď na: Armex Energy katastrofa #123549

  Dominik

  myslím, že můžeš být bez obav, s Armexem z doslechu co vím, je každý spokojen

 • odpověď na: Comfort Energy #123515

  Libor Luňák

  No já nevím, ale vzhledem k tomu, že se cena plošně zvedala a stále zvedá, tak jsem si stejnou cenu nebyl schopný udržet. Proto jsem si jí zajistil přes nového a levnějšího dodavatele. Stálo mě to sice 3 měsíce čekání a stihl jsem to akorát před topnou se zónou. Že jsem přestoupil ke Komfortu.

 • odpověď na: Bohemia Energy entity – zkušenosti #123501

  Konečný Jirka

  My jsme u nich tenkrát našli tarif, který pasoval sazbou a komplet úpravou na přímotopy, teďka už teda není aktuální, loni někdy v tuhle dobu jsme ho měnili za výhodnější, protože končil, ale musím říct, že ač ten tarif měl svoje výhody, tak jsme teďka v porovnání s ostatními na to ještě o něco líp.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 5,116)