ENRA SERVICES: ověřená volba mezi dodavateli plynu

(Komerční sdělení) ENRA dodává plyn českým domácnostem od roku 2011. Jako zákazník jste u ní na prvním místě.


10. 3. 2014

Autor

Určitě jste uvažovali, zda stávajícího dodavatele nahradit nějakým jiným, levnějším. Pak si jistě kladete otázku, zda vám nabídne levný plyn, ale také odpovídající služby a záruky. Internet je v tomto ohledu mocná zbraň – nabízí srovnání ceny, obchodních podmínek i zkušenosti zákazníků v diskusních fórech. ENRA SERVICES je ve všech těchto ohledech premiantem. Důvod? Našich zákazníků si vážíme a plníme své sliby.

Pozitivní reference našich zákazníků

Věříme, že nejlepší vizitkou pro dodavatele energií je spokojenost jeho zákazníků. Při hledání na internetu nenajdete k naší společnosti výtky, stížnosti nebo dokonce velké mediální kauzy. Obrací se na nás domácnosti i firmy s žádostí o pomoc, mnozí nám zanechávají pozitivní reference či poděkování za naše služby. Vždy se vám zkrátka snažíme vyjít vstříc tak, aby změna dodavatele byla pozitivní zkušeností.

U nás nejste jedním z tisíce zákazníků

Uvědomujeme si, že pro řadu energetických firem jste jen jedním z tisíců zákazníků. U ENRA to neplatí. Nabízíme osobní přístup, kvalitní zákaznický servis, jednoduché obchodní podmínky nebo věrnostní program. Našim zákazníkům neúčtujeme žádné aktivační nebo deaktivační poplatky, protože věříme, že díky kvalitě našich služeb a stabilně dobré ceně nebudete mít důvod hledat jiného dodavatele.

Držíme nízké ceny

Naše ceny jsou dlouhodobě na nízké úrovni. Nenabízíme tarify plynu s nesmyslně nízkou cenu tak, abychom vás nalákali a po čase cenu významně zvýšili. Naše čtyři tarify vám dávají na výběr – pokud chcete, můžete vedle standardních produktů zvolit ty s dlouhodobou garancí plynu, nebo ještě více ušetřit výhradně díky elektronické komunikaci. Bez ohledu na zvolený tarif se ale vždy můžete spolehnout na naši cenovou stabilitu. Přesvědčte se v naší kalkulačce plynu.

Cenyenergie referují: Se společností ENRA SERVICES spolupracuje náš server již víc než 2 roky. Je jedním z dodavatelů, kteří pomohli našim čtenářům ve svízelné situaci – podařilo se nám zvrátit případy, kdy zákazníkovi hrozil neoprávněný odběr nebo automatické prodloužení smlouvy u původního dodavatele o několik let, přestože s ním nesouhlasil. Vše díky osobnímu přístupu a ochotě ENRA pomoci.
Štítky: , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *