Přehledná a jasná pravidla dodavatele energií? Ano!

(Komerční sdělení) Global Energy, a.s. je příkladem profesionálního přístupu, efektivity a spolehlivosti.


8. 9. 2014

Autor

Současný trh dobývají alternativní dodavatelé elektrické energie i zemního plynu. Jen málo z uživatelů má čas a vědomosti k podrobnému porovnání a zhodnocení skutečně výhodnějších nabídek dlouhých smluv. Zejména proto, je většina běžných obyvatel vůči novým dodavatelům velmi opatrná a raději ze zvyku a obav o neprůhlednost smluv a změn podmínek v budoucnosti zůstává u původního poskytovatele. Mnohdy zcela zbytečně.

Prověření a spolehliví partneři

Global Energy, a.s. může být právem příkladem dodavatele, který pracuje s přehlednými a jasnými pravidly. Uvědomuje si, že nové zákazníky není možné koupit jen lákavou reklamou, ale naopak profesionálním přístupem, efektivitou a spolehlivostí. Férové obchodní podmínky bez užívání aktivačních či jiných skrytých neviditelných poplatků si získá možná pomaleji, za to trvale a o mnoho klientů více. Vsází na vybudování vlastní velké klientely poctivým jednáním a zdánlivě zcela prostým dodržováním smluveného slova. A svou politiku správného jednání aplikuje i opačným směrem. Energie nakupuje pro své zákazníky pouze od prověřených a spolehlivých dodavatelů. Díky nízkým provozním nákladům a efektivním procesům následně dokáže nabídnout podstatně nižší cenu elektřiny a plynu než dominantní dodavatelé na trhu. Cílem společnosti do budoucna je nákup energií pro zákazníky přímo na pražské energetické burze.

Výsledně pak pouze Global Energy a.s. dokáže:

  • nabídnout kvalitní služby,
  • výrazně levnější energie oproti dominantním dodavatelům (úspora na elektřině až 8% na zemním plynu až 25%)
  • profesionální a individuální přístup ke každému klientovi

Jako symbol své pevné obchodní morálky se Global Energy dobrovolně hlásí k dodržování Etického kodexu obchodníka v energetických odvětvích, vydaný Energetickým regulačním úřadem.

Zdarma a bezstarostně?

Zdarma a bezstarostně není jen lákavým heslem webové prezentace, ale opravdu reálné vyjádření. Dalším nemalým bonusem k hlavním výhodám je zřízení asistenční služby. Zřízením služby získáte možnost využít unikátní asistence v mimořádných životních situacích a řešení za pomoci profesionálů. Pomůže Vám technický, zdravotní, domácí nebo právní asistent. Technický asistent Vás zachrání v případě havárie v domácnosti, zabouchnutých dveří či poruchy spotřebiče. Pro zákazníky navíc společnost pořádá marketingové akce a semináře.

Global Energy tedy nestaví na lákavých prvoplánových reklamách, aby zaujala zákazníky a generovala co nejrychleji vlastní nejvyšší zisk. Společnost se snaží být atraktivním partnerem trvale. Snaží se být pro spotřebitele jistotou, že vždy dostanou jistotu dodávek energií v garantované výhodné ceně a společně s nimi profesionální péči zákaznického servisu.

Štítky:

Komentáře

2 thoughts on “Přehledná a jasná pravidla dodavatele energií? Ano!

  1. Martin napsal:

    Tyto všechna pozitiva už znám u svého dodavatele Europe Easy Energy, který je ovšem levnější

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *