S RWE ušetří zákazník za plyn i elektřinu!

(Komerční sdělení) RWE nyní snižuje cenu zemního plynu o 10 %* a přidává speciální prémii až 3 000 Kč*.


6. 5. 2013

Autor

Trend přechodu k jinému dodavateli energií se odráží na chování většiny hráčů na trhu. RWE se proto rozhodla nabídnout svým zákazníkům zemní plyn levnější o 10 %* a k tomu navíc rozdává i speciální prémii, která dosahuje až 3 000 Kč*. 

RWE rozdává peníze

Pokud si zákazník vybere navíc např. produkt RWE plyn Optimal, získá garanci, že mu cena plynu bude dále klesat, a k tomu finanční bonus, který podle výše odběru může dosáhnout až 3 500 Kč!

„Počítáme s tím, že celkem zákazníkům vyplatíme na prémiích a bonusech řádově stovky milionů korun. Chceme si zákazníky udržet, a proto jsme se rozhodli pro tak razantní slevy,“ uvádí Tomáš Varcop, obchodní ředitel a člen představenstva RWE Česká republika. 

S RWE cena elektřiny klesá

Nižšími cenami plynu to ale nekončí. RWE nabízí atraktivní ceny i u elektřiny. Např. u produktu RWE elektřina Optimal se může zákazník spolehnout, že cena elektřiny bude až do roku 2015 dále postupně klesat!

Detailní informace o současné nabídce RWE jsou k dispozici na www.rwezlevnuje.cz.

* Platí pro platby za obchodní složku ceny účinnou od 3. 5. 2013 oproti předešlému stavu a typické stávající zákazníky DOM/MO se smlouvou na dobu neurčitou (spotřeba 18,2 MWh/rok a více, pro nižší spotřebu se míra snížení může lišit); výplata prémie je možná pouze bezhotovostně započtením ve vyúčtování. Více na rwezlevnuje.cz.