Většina krajských měst má elektřinu od CENTROPOL ENERGY

(Komerční sdělení) Statutární město Olomouc je dalším krajským městem, které si jako dodavatele elektřiny vybralo společnost CENTROPOL ENERGY, jednoho z největších alternativních dodavatelů energií. Dodávky celkově za zhruba 20 milionů korun získala hanácká metropole na Českomoravské komoditní burze. Olomouc je další z nadpoloviční většiny krajských měst, kterým elektřinu Centropol dodává.


22. 7. 2014

Autor

Dodávky budou celý rok proudit do téměř 500 odběrných míst. Na elektřinu od Centropolu se budou mimo jiné spoléhat v Dopravním podniku, Technických službách města, mateřských a základních školách a mnoha úřadech. Dodávky budou také proudit do olomoucké zoologické zahrady, na Výstaviště Flora Olomouc a do hokejové haly.

Do Olomouce bude CENTROPOL ENERGY dodávat zhruba 21 GWh elektřiny v celkové hodnotě 20 milionů korun.

CENTROPOL ENERGY má uzavřené smlouvy na dodávky elektřiny už s více než polovinou krajských měst v republice. Dodávky míří ještě do Brna, Hradce Králové, Pardubic, Liberce, Ústí nad Labem a Karlových Varů. „Velmi si vážíme důvěry velkých měst a jejich příspěvkových organizací. Je to důkaz, že máme skvělou nabídku nejen pro domácnosti, ale umíme připravit levné dodávky i velkým zákazníkům,“ říká obchodní ředitel CENTROPOL ENERGY Lukáš Pokrupa.

CENTROPOL ENERGY se v relativně krátkém čase stal jedním z nejstabilnějších dodavatelů na trhu s energiemi. Vedle domácností, které jsou hlavními zákazníky, získává Centropol stále více důvěru od významných státních institucí v čele s ministerstvy a Krajskými úřady, velkých i menších měst a velké řady zdravotnických zařízení. „Už to není jen otázkou podnikatelského úspěchu, ale stále více o odpovědnosti, kterou neseme. Na naše služby spoléhají statisíce odběratelů, mezi kterými jsou i porodnice a zdravotnická zařízení s intenzivní péčí“, uvědomuje si předseda představenstva CENTROPOL ENERGY Aleš Graf.

Společenská odpovědnost CENTROPOL ENERGY se velmi silně projevuje i angažovaností na řadě místních projektů v místě sídla společnosti v Ústí nad Labem a okolí. „Není žádné tajemství, že jsem ústecký patriot a těší mě, když nám obchodní úspěch umožňuje prostřednictvím našeho projektu Energie pomáhá podporovat aktivity, které prohlubují sounáležitost lidí s tímto krásným krajem“, doplňuje Aleš Graf. O grant z fondu Energie pomáhá si může zažádat každý, kdo chce své okolí udělat příjemnějším místem pro život. Ať už tím, že opraví nebo obnoví drobné památky nebo památná místa, zkrášlí okolí, vylepší turistickou cestu nebo veřejné prostranství, anebo představí ostatním historii regionu nebo jeho krásy. Působnost programu Energie pomáhá se v současné době vztahuje na okresy Děčín, Litoměřice, Teplice a Ústí nad Labem. Program je určen jednotlivcům, sdružením, neziskovým organizacím a dalším institucím, které chystají malé projekty.

Štítky: ,

Komentáře

3 thoughts on “Většina krajských měst má elektřinu od CENTROPOL ENERGY

 1. Půda Ivo napsal:

  “ CENTROPOL ENERGY se v relativně krátkém čase stal jedním z nejstabilnějších dodavatelů na trhu s energiemi. “ Vtipné:) A jak asi ??? Noční můra kdy u nás milá slečna zazvonila u dveří s pohádkou o kampani, kdy ČEZ chce zabránit odlivu zisků z ČR a stačí jen podepsat “ garanci nejnižší ceny “ . Nebojte se, nikam nepřecházíte!!! A ouha jsme stejně jako další půl města novými zákazníky CENTROPOL ENERGY se smlouvou pod sankcemi na 3 roky! (to je skutečný význam slov: garance nejnižší ceny). Podrazy nemám rád.

  • Petr Woff napsal:

   Dobrý den, Ivo, v redakci magazínu CenyEnergie.cz dostáváme desítky podobných stížností. Ve velké většině případů se při důsledném pátrání ukáže, že odběratel sám něco popletl nebo lehkovážně podepsal smlouvu, aniž by si ji a obchodní podmínky pořádně přečetl. Občas narazíme na nějaký skutečný podvůdek, a potom se mu věnujeme v seriálu Podvůdky: http://www.cenyenergie.cz/tag/podvudky/, ale Centropolu zatím – alespoň k dnešnímu dni 24. července 2014 žádné pochybení dokázáno nebylo. Ceny Centropolu lze samozřejmě jednoduše překontrolovat v kalkulačce, jsou levnější než standardní tarify dominantních dodavatelů: http://www.cenyenergie.cz/kalkulacka/

  • Nikol napsal:

   Dobrý den, každý kdo něco podepisuje si má přečíst nejdříve CO podepisuje!!!! mimochodem centropol je levnější než ČEZ prodej s.r.o., takže ještě navíc ušetříte 😉 a za další jste tam se slečnou museli vyplnit smlouvu a tam je velkým písmenem logo CENTROPOL!!! jediné co by vás omluvilo je to že jste slepý! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *