Zkušenosti s dodavateli energií: ČEZ, E.ON, innogy…


Komerční reklamy vypadají slibně, ceníky a další smluvní podmínky člověka naopak spíše obtěžují. Mezi marketingovým pozlátkem a nudnými formalitami však naštěstí máme jeden druhého – můžeme spolu debatovat a sdílet svoje zkušenosti, abychom následně výhodněji nakupovali díky pozitivním, nebo negativním referencím dané obchodní společnosti.

Na našem portále najdete diskusní fóra, věnovaná energetice: dodavatelům elektřiny a plynu, cenám, obchodním podmínkám, zákaznickému servisu a také vztahům, které panují mezi konkrétními firmami a jejich zákazníky.

Hlavní tematické okruhy

Zkušenosti s dodavateli elektřiny a plynu

Energiemi napájíme spotřebiče a vytápíme svoje domovy, abychom žili pohodlněji a spokojeněji. Ke skutečnému štěstí ovšem potřebujeme ještě harmonické mezilidské vztahy, především mezi příbuznými a přáteli, ale také v práci nebo v obchodě.

Čtenáři a uživatelé našeho portálu prozrazují, kteří dodavatelé elektřiny a plynu opravdu slouží zákazníkům – a kvůli komu o duševní energii nakonec spíše přišli. Jejich reálné zkušenosti najdete pod následujícími odkazy.