AkceZ.cz – Lidé si řekli o nejlevnější nabídku zemního plynu v ČR

(Komerční sdělení) Portál AkceZ.cz se rozhodl bojovat proti vysokým cenám od velkých společností na českém trhu a vyzval jednotlivce, domácnosti, živnostníky i podnikatele, aby se na portál zdarma zaregistrovali a společně vytvořili početnou skupinu za nižší ceny energií.


11. 6. 2012

Autor

Na portál Akcez.cz se aktuálně přihlásilo již 10 000 lidí, což zaznamenalo velký úspěch při vyjednávání s dodavateli zemního plynu. Pro registrované se podařila vyjednat nejvýhodnější cena za dodávku zemního plynu na celém českém trhu, a to za 909 Kč za 1 MWh s fixací ceny až do konce roku 2013. Cena je stálá po celou dobu, je bez stálé měsíční platby a nutnosti odběru. Bonus navíc je 200 Kč. Změnu dodavatele zařídíme za Vás zdarma.  

V orientačním porovnání s dominantním dodavatelem společností RWE se jedná o průměrnou úsporu 20 % a oproti ENRA (alternativní dodavatel plynu) o 5 %.

Nabídka AKCEZ.cz je v současné době nejvýhodnější na trhu. Při porovnávání je nutné se zaměřit na nabídky fixace ceny plynu, které garantují neměnnou, smluvní cenu do konce roku 2013, aby nemohlo dojít k navýšení cen ze strany dodavatele.

Portál AkceZ.cz je zatím otevřený i pro nové zájemce o nižší ceny energií (plynu i elektřiny), kteří se mohou bezplatně přihlásit, nabídku porovnat a případně o ni zažádat.

Štítky: , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *