Blue-Gas s.r.o. přichází s nejlacinějším produktem na trhu

(Komerční sdělení) Alternativní dodavatel plynu, společnost Blue-Gas, se rozhodl na trhu prorazit tou nejefektivnější cestou, tedy snížením ceny.


7. 11. 2013

Autor

Blue-Gas svou konkurenci nikterak nešetřil, jeho produkt „Blue-Dream“ je skutečným cenovým hitem, neboť se jedná o nejlepší cenovou nabídku mezi dodavateli s plynem. Blue-Dream se tak ocitnul na prvním místě žebříčku cenových kalkulátorů.

U domácností není úplně snadné nalézt produkt, který spadá do kategorie pod 800 Kč/ 1 MWh bez DPH za samotnou komoditu.

O to více je překvapující cena právě u produktu Blue Dream, navíc vzhledem ke slibu, že dodávka plynu nebude zdražena přinejmenším do konce roku 2015.

Novinku lze přitom sjednat na dobu neurčitou a bez jakýchkoli sankcí.

Jaké důvody tedy vedly k takovéto nabídce?

Dle vyjádření ze strany managementu Blue-Gas se firma snaží navázat na jiný cenové velmi dostupný produkt Light.

Ten byl určen pouze klientům, kteří využívali konkurenčního produktu společnosti EON a nebyl tak původně zacílen na všechny zákazníky. Vzhledem k nebývalé vlně zájmu o Light společnost nejprve rozšířila možnost získat nižší cenu na celou ČR, posléze se rozhodla nabídnout ještě lepší alternativu.

Takto nízká nabídka souvisí se strategickými vizemi společnosti, jež nedisponujeme ani podomními prodejci, ani reklamou v médiích.

O to více se firma snaží zaujmout méně vyzývavými metodami – tedy kombinací lákavé ceny a kvalitního servisu.

“Ke klientovi je přistupováno individuálně, není tlačen k závazkům na dobu určitou a nemusí důkladně studovat obchodní podmínky, protože neobsahují žádné sankce“ uzavírá jednatel společnosti ing. Zdeněk Kánský.

Štítky: ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *