Čím víc mrzne, tím víc šetříte.

(Komerční sdělení) Tradiční a spolehlivý dodavatel energií RWE pokračuje ve snižování cen i tuto topnou sezónu. Díky němu už se nemusíte bát zimy a účtů za plyn.
S revolučním produktem RWE TERMO šetříte totiž vždy, když mrzne víc než obvykle.


17. 10. 2013

Autor

Pokud se obáváte letošní tuhé zimy, máme pro Vás dobrou zprávu. RWE nadále snižuje ceny zemního plynu a ve spolupráci s Českým hydrometeorologickým ústavem (ČHMÚ) nově nabízí unikátní a revoluční produkt RWE TERMO. Díky němu šetříte až 50 % za odebraný zemní plyn v zimních dnech, kdy teplota klesne níže, než je dlouhodobý průměr ve Vašem kraji.

Produktová řada RWE TERMO nabízí dvě možnosti, jak ušetřit. Stačí si vybrat v závislosti na tom, jak velkou slevu chcete mít. S RWE TERMO 50 získáte slevu 50 % z ceny za odebraný plyn za každý den v období 1. 12. – 31. 3., kdy teplota klesne minimálně o 3 °C pod dlouhodobý teplotní průměr ve Vašem kraji. S RWE TERMO 33 šetříte 33 % z ceny za odebraný plyn za každý den ve stejném období, pokud teplota klesne minimálně o 1 °C pod dlouhodobý teplotní průměr ve Vašem kraji. Dlouhodobé teplotní průměry, ze kterých RWE pro určení úspor vychází, jsou stanoveny ČHMÚ.

Pro oba produkty platí zároveň fixace ceny na 2 roky. Máte tak jistotu, že cena zemního plynu zůstane po celých 24 měsíců stejná (vyjma období, kdy cena plynu klesne v závislosti na teplotě, jak je uvedeno výše).
Přehledný výpis všech dnů, kdy jste v zimě šetřili, máte k dispozici v aplikaci RWE ONLINE SERVIS na os.rwe.cz.

Chcete slevu až 50 % za zemní plyn, když mrzne víc než obvykle? Volejte zdarma a kdykoliv zákaznickou linku RWE 800 222 500 nebo navštivte kterékoli zákaznické centrum RWE, kde Vám rádi poradí. Bližší informace o RWE TERMO najdete i na rwezlevnuje.cz nebo na rwe.cz.

Štítky: , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *