ENRA Services: Je nejvyšší čas na změnu dodavatele plynu!

(Komerční sdělení) Po 3měsíční výpovědní lhůtě přejdete k levnějšímu dodavateli přesně před topnou sezónou.


30. 5. 2014

Autor

Teprve nedávno jsme vypnuli topení. Třešně ještě dozrávají a jezera nastavují hladinu slunečním paprskům, abychom si mohli letos poprvé zaplavat pod otevřeným nebem. Kdo by na jaře přemýšlel o mrazech? A přece, čas už nyní tiše odpočítává nadcházející topnou sezónu! Pokud vytápíte zemním plynem a se svým dosavadním dodavatelem máte uzavřenou smlouvu na dobu neurčitou, výpovědní lhůta pravděpodobně trvá 3 měsíce. Je ideální čas na vyřízení jednoduchých formalit, abyste zavčas přešli na levnější tarif!

Díky tarifu eFIX24 lze za vytápění běžného rodinného domu ušetřit přes 7 tisíc korun ročně.

Schválně porovnejme, kolik česká domácnost ušetří v závislosti na svojí rozhodnosti, nebo nerozhodnosti. Počítejme se spotřebou adekvátní pro vytápění rodinného domu (30 MWh), který leží kdekoli kromě Prahy a jižních Čech. Když vyměníte nejčastější tarif RWE plyn Standard od dominantního dodavatele za eFIX24 od ENRA Services, ušetříte krásných 7 438 Kč za rok! Jenomže s každým promeškaným měsícem úspora klesá, zvláště v topné sezóně.

Začněte vytápět levně

Kdo ukončí smlouvu na dobu neurčitou během června, levnější plyn začne odebírat přesně v pravou chvíli. Zatímco od května do září trávíme hodně času venku, v rozkvetlých parcích a na prohřátých plážích, hnedle zkraje podzimu obyčejně přituhne. Od října do dubna potom odebereme 89 % svojí celoroční spotřeby zemního plynu! Následující tabulka ukazuje, kolik vás stojí odklad změny dodavatele o každý další měsíc.

Čím dříve přejdete k ENRA Services, tím více ušetříte
Kdy uzavřete smlouvu Začátek levnějšího odběru Úspora do konce roku 2014
během června 1. října 2 685 Kč
během července 1. listopadu 2 105 Kč
během srpna 1. prosince 1 168 Kč

Pozn.: Srovnáváme současné ceny tarifů plynu RWE plyn Standard od RWE Energie a eFIX24 od ENRA Services, účinné od 1. 1. 2014, včetně státem regulovaných poplatků a DPH, za roční spotřebu 30 MWh, na distribučním území RWE GasNet. Spotřeba v jednotlivých měsících vychází ze zpráv Energetického regulačního úřadu o plynárenství v České republice: říjen 7,8 %, listopad 12,6 %, prosinec 15,7 %, leden 16,8 %, únor 14,9 %, březen 12,8 %, duben 8,6 %, květen 3,4 %, červen 1,7 %, červenec 1,3 %, srpen 1,4 %, září 2,9 %.

Odložíte podpis nové smlouvy až na červenec? Za říjen zbytečně zaplatíte 580 Kč. Necháte změnu dodavatele až na srpen? Za říjen a listopad přijdete o 1 517 Kč! Uzavřete smlouvu s ENRA Services až během září? V tom případě budete levnější plyn odebírat až od Nového roku, což znamená zbůhdarma zaplacených 2 685 Kč.

eFIX24: fixace ceny na 24 měsíců

Nevíme určitě, co všechno nás čeká za novoročním horizontem. Mezi nemnoho jistot ovšem patří fixovaná cena za dodávku plynu v tarifu eFIX24. Český dodavatel ENRA Services ve smlouvě garantuje, že nezdraží 24 měsíců od zahájení odběru! Podmínkou je výhradně elektronická komunikace, například fakturu dostanete jenom e-mailem. Oproti konkurenčním společnostem však jde spíše o upřímnosta a výhodu, neboť ENRA SERVICES nemá žádný další ceník poplatků a služeb.

Štítky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *