Konference OZE2012 přinese opět mnoho zajímavého!

Měsíc duben se stal tradičním měsícem pro setkávání odborníků, kteří se zaměřují na vědu, výzkum a inovace. Tento rok tomu nebude jinak. Čtvrtý týden v dubnu se sjedou největší kapacity do Jeseníků, aby představily své výsledky práce z oblasti obnovitelných zdrojů, odpadů a chemie.


8. 2. 2012

Autor

III. ročník konference OZE2012 navazuje na úspěšné první dva ročníky. Konference se tématicky zaměřuje na obnovitelné zdroje energie a úspory energie obecně. Tématikou se taktéž dotýká komunální energetiky a aktuální legislativy. V rámci konference budou představeny výsledky výzkumných projektů a inovací.

Konference odstartuje ve středu 25. dubna po poledni. Středa a čtvrtek budou patřit odborným přednáškám. Na pátek připravují organizátoři exkurzi. Nutno podotknout, že se v blízkosti nachází přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně!

Ochutnávka z programu:

  • předpověď počasí pro fotovoltaické zdroje
  • využití kukuřičného oleje na výrobu paliv
  • nové ekologické a ekonomické technologie pohonu kolejových vozidel
  • inovativní stacionární úložiště elektrické energie – Vanadová průtočná baterie
  • zinko-vzduchová baterie jako ekologicky šetrný zdroj energie pro elektromobily

Přihlásit se k účasti je možné do 10. dubna. Pokud patříte mezi ty, kteří mají k danému tématu co říci, neváhejte a přihlaste svůj příspěvek. Přihlásit příspěvek je možné jen do konce února! Potřebné formuláře naleznete na webu konference www.OZE2012.cz.

Konference OZE2012 bude probíhat souběžně se symposiem ODPADOVÉ FÓRUM 2012 a konferencí APROCHEM 2012. Účastníci budou moci volně přecházet.

Partnery akce jsou: Skanska a.s., www.tretiruka.cz, časopisy Alternativní energie a Odpadové fórum, www.tzb-info.cz, www.biom.cz, www.nazeleno.cz, www.cenyenergie.cz, www.mojeenergie.cz.

CEMC, jako organizátor akce, se těší na viděnou dne 25. dubna v Koutech nad Desnou.

Štítky: , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *