Platíte za plyn férovou cenu?


28. 2. 2020

Autor

Každý dnes ví, jaká je dobrá cena banánů. Víme to ale u energií? Jaká je férová cena energií jsme se zeptali napřímo těžařů z Moravy, MND, a. s.

Energie dnes tvoří velkou část rodinných rozpočtů. Jsou to často desítky tisíc korun ročně, a přesto dnes mnoho zákazníků neví, jakou cenu za energie platí. Na to, jak by měla vypadat férová cena jsme se proto zeptali u MND, a. s., dnes již jednoho z největších dodavatelů energií u nás.

Co podle vás znamená „férová cena“ energií?

Pod férovou cenou je třeba vnímat jak výhodnost, tak férové podmínky. Zákazník by si měl pohlídat, jestli dostává výhodnou cenu a podmínky na delší období, a nejen v momentu, kdy k dodavateli přechází. Jinak se může klidně stát, že zákazník po čase skončí na předražené ceně, aniž by si to uvědomil. Proto u nás všem zákazníkům nabízíme to nejlepší z naší nabídky bez ohledu na to, jestli je to nový, nebo stávající zákazník. Zákazníkům nabízíme výhradně smlouvy na dobu neurčitou, u kterých vždy ví, jak je vypovědět. V našich podmínkách nenajdete poznámky pod čarou, skryté sankce, nebo nesrozumitelné právní kličky.

Co ještě v MND děláte odlišně?

Věříme, že spokojený zákazník je základem našeho budoucího úspěchu. O naše zákazníky se proto staráme s co největší pečlivostí a vrací se nám to – již třetím rokem po sobě patří MND v zisku nových zákazníků k nejrychleji rostoucím dodavatelům energií. Nedávno naši zákaznickou péči jako nejlepší v energetice ocenila Hospodářská komora, čehož si velmi vážíme a bereme to jako závazek vůči našim zákazníkům do budoucna.

Jak si nejjednodušeji ověřit, že platím férovou cenu energií?

U nás rozumíme, že pro někoho může být složité se ve vyúčtování energií vyznat. Proto nabízíme zdarma jednoduché a bezplatné porovnání cen bez závazků. Pro více informací a nezávaznou kalkulaci stačí zavolat na bezplatnou infolinku 800 400 500.

Odpovídal Jan Sýkora, ředitel marketingu MND, a. s.

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s MND:

Plyn z první ruky

Elektřina


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *