Představujeme: eFIX24 od ENRA SERVICES spojuje několik výhod

(Komerční sdělení) Tarif eFIX24 využívá elektronickou komunikaci a garantuje nízkou cenu plynu na dva roky.


19. 10. 2013

Autor

Hledáte spolehlivého dodavatele zemního plynu a výhodný tarif s fixovanou cenou? Jestliže navíc upřednostňujete elektronickou komunikaci, je pro vás eFIX24 od ENRA SERVICES horkým favoritem. Ve srovnání se standardním tarifem většiny domácností můžete přechodem na levný plyn eFIX24 ušetřit ročně téměř 7 500 Kč.

Vývoj cen energií se dá v současné době odhadovat jen těžko. Fixovaná cena zemního plynu je vhodná pro ty, kdo neradi riskují a chtějí mít své výdaje pod kontrolou bez rizika zdražení. Výhodou tarifu eFIX24 je cena plynu, která je natolik atraktivní, aby se odběratelům vyplatila i v případě, že by během doby fixace došlo ke zlevňování.

Roční úspora 7 500 korun

Přechod k ENRA SERVICES je snadný a neplatíte žádné skryté poplatky. Tarifu eFIX24 mohou využít domácnosti i firmy nejen nových, ale i stávajících zákazníků. Stačí si vybrat výhodnější ceník plynu, a výdaje klesnou o tisíce korun ročně. Spočítali jsme, že většina domácností, které topí plynem a odebírají přitom základní produkt místního dominantního dodavatele, může přechodem na tarif eFIX24 ušetřit přibližně 7 500 Kč.

Kolik ušetříte přechodem od dominantního dodavatele na eFIX24?

Srovnání při roční spotřebě 30 MWh
Distribuční oblast eFIX24
ENRA SERVICES
Základní produkt dominanta Úspora
RWE GasNet
(většina Čech)
38 844 Kč 46 282 Kč 7 438 Kč (16,1 %)
Jihomoravská
plynárenská
37 627 Kč 45 064 Kč 7 437 Kč (16,5 %)
Severomoravská
plynárenská
39 035 Kč 46 473 Kč 7 438 Kč (16,0 %)
Východočeská
plynárenská
39 327 Kč 46 764 Kč 7 437 Kč (15,9 %)

Pozn.: Kalkulujeme s roční spotřebou 30 MWh. Základním tarifem dominantního dodavatele ve většině tuzemska je RWE plyn Standard od společnosti RWE. Kalkulačka plynu nám srovnala kompletní ceny, včetně distribuce a DPH.

Elektronická komunikace je pružná

Veškerá komunikace mezi dodavatelem a odběratelem probíhá v rámci tarifu eFIX24 elektronickou formou. Ostatně proč tisknout a fyzicky přepravovat složenky, když je internetové připojení již běžným vybavením firem i domácností? Faktury vám budou zasílány e-mailem. Také při platbách zapomeňte na SIPO a složenky, které jsou oproti pružnému elektronickému bankovnictví zbytečně omezující. Výhodou moderní komunikace je nejenom její rychlost, ale také minimalizace nákladů na zákaznický servis. Odměnou je nízká cena tarifu eFIX24, navíc garantovaná na 24 měsíců od zahájení dodávky plynu!

eFIX24 cenově obstojí už nyní

Být levnější než dominantní dodavatel už nestačí, na trhu spolu soupeří řada alternativních nabídek. Proto podrobněji prozkoumejme největší distribuční oblast, kam spadají střední, západní a severní Čechy. Tarif eFIX24 od ENRA SERVICES svou nízkou cenou poráží jak fixované tarify, tak e-tarify. Konkurenční nabídky jsou zde dražší až o 5 123 Kč ročně. Výsledné srovnání výmluvně odráží možnosti, které má při odběru zemního plynu současná tuzemská domácnost.

Pozn.: Kalkulujeme s roční spotřebou 30 MWh. Do srovnání byly zahrnuty produkty s aktuální délkou fixace ceny plynu minimálně do konce roku 2014 a e-tarify dostupné v daném regionu. Ceny jsou včetně distribuce a DPH.

Štítky: , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *