RWE elektřina: Rozšíření o službu ONLINE SERVIS


24. 11. 2010

Autor

Je vaším dodavatelem elektřiny RWE? Pak by pro vás mohla být zajímavá nově zpřístupněná služba RWE ONLINE SERVIS, která vám umožní vyřídit si mnoho záležitostí spojených se spotřebou elektřiny bez nutnosti chodit osobně na pobočku nebo volat na zákaznickou linku. Kromě odběratelů plynu mohou nyní nově využívat službu RWE ONLINE SERVIS totiž také zákazníci (domácnosti i podnikatelé) odebírající elektřinu.

Přes RWE ONLINE SERVIS si můžete změnit výši záloh

RWE ONLINE SERVIS je internetový portál umožňující pohodlné vyřízení většiny záležitostí týkajících se odběru RWE elektřiny a zemního plynu v klidu a pohodlí vašeho domova. Prostřednictvím počítače si můžete průběžně kontrolovat vaše zákaznické a smluvní údaje a sami provádět jejich změny (například jména a příjmení nebo názvu firmy, adresy trvalého bydliště či korespondenční adresy), měnit platební podmínky a výši záloh nebo podat online reklamaci.

Pokud máte zájem používat bezplatnou službu RWE ONLINE SERVIS, stačí se jednoduše zaregistrovat na internetové adrese www.rwe.cz/cs/rwe-online-servis/. Pak už se vždy snadno přihlásíte prostřednictvím uživatelského jména a hesla k vašemu zákaznickému účtu nejen pro zemní plyn, ale i pro produkt RWE elektřina.

Štítky: ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *