Srovnání stovek tarifů elektřiny a plynu

Zdá se vám, že platíte příliš za elektřinu, ale zároveň se ztrácíte v nepřehledných nabídkách operátorů? Přinášíme vám unikátní kalkulačku, která vám spočítá, kolik byste zaplatili u konkurence. Zjistěte, zda můžete ušetřit nebo získat jiné výhody!


23. 8. 2010

Autor

Cena elektřiny či plynu již není pevně dána. Monopol hlavních distribučních společností padl a na trhu se objevila bezmála dvacítka společností, která mezi sebou soupeří nižšími cenami a dalšími bonusy. Bylo by tedy hloupé, kdybyste tržního prostředí nevyužili. Nebo se minimálně neinformovali, jaké výhody vám může změna dodavatele přinést.

Najděte si svého dodavatele

Novinové a televizní reklamy nás zahlcují informacemi o tom, že přechodem k jednomu nebo druhému obchodníkovi s elektřinou ušetříme závratné částky. Jak se ale ve všech nabídkách vyznat? Jak si vybrat tu nejvýhodnější?

Dodavatele elektřiny a plynu může změnit každý!

Určitě nemusíte ztrácet čas a nervy procházením webových stránek dodavatelů elektřiny a plynu, pátrat v nepřehledných cenících a složitě si dopočítávat konečnou cenu za dodávku elektřiny nebo plynu. Tuto práci jsme udělali za vás.

Na rozdíl od energetických společností nepotřebujeme získávat zákazníky, a proto na našich stránkách najdete objektivní, přesné a aktuální informace o téměř 20 dodavatelích elektřiny a plynu, z nichž si můžete vybrat pro vás nejvýhodnější nabídku.

Spočtěte si, kolik ušetříte

Energetické společnosti často žonglují se zajímavě vyhlížejícími slevami, nabízejí „výhodnou“ fixaci cen a nejrůznější bonusy. Jak je to ale doopravdy? Co se skrývá pod lákavými názvy tarifů? Jsou slevy elektřiny opravdu tak vysoké, jak dodavatelé říkají? To jsou otázky, které si klade každý z nás. Odpovědi na ně nemusíte složitě hledat. Vše najdete na našem specializovaném webu Ceny energie.

Rozhodujícím kritériem pro většinu domácností je úspora financí. Kolik ušetříte změnou dodavatele, si během několika vteřin můžete spočítat na našem kalkulátoru. Stačí tři kliknutí a budete mít přehled o aktuálních cenách a produktech dodavatelů elektřiny i plynu. Pak už stačí, abyste si vybrali nabídku, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám, a jednoduše změnili svého dodavatele (odkaz na článek).

Štítky: , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *