FONERGY vychází z celkového srovnání energetických firem nejlépe

(Komerční sdělení) Levný dodavatel elektřiny a plynu ze Slovácka poskytuje nejpřívětivější zákaznický servis na trhu.


1. 4. 2014

Autor

Alternativní prodejci elektřiny a plynu bývají levnější, dominantní dodavatelé mají zase díky svému zázemí pověst spolehlivějších partnerů. Tomuto pravidlu se vymyká společnost FONERGY, která poskytuje kvalitní služby za nízkou cenu. V komplexním hodnocení energetických firem, jehož objektivitu garantuje nezávislý portál CenyEnergie.cz, nedostal nikdo lepší hodnocení. FONERGY patří mezi elitní dodavatele elektřiny a plynu díky svým přátelským obchodním podmínkám, komfortnímu zákaznickému servisu, rostoucí klientele a otevřenosti vůči moderním technologiím.

Pozn.: Spotřeba odpovídá svícení, vaření a obsluze relativně nenáročných elektrospotřebičů (ledničky, pračky apod., tedy spotřebiče, kterými nevytápíme), distribuční území ČEZ pokrývá většinu ČR, kromě jihu Čech a jihu Moravy. Smlouva PREMIUM platí pro druhé a každé další odběrné místo bez ohledu na to, zda se jedná o elektřinu nebo plyn. Dále je automaticky přidělena pro všechna odběrná místa, pokud máte u FONERGY 4 a více odběrných míst, jste starší 60 let nebo jste držiteli průkazu TP, ZTP nebo ZTP/P.

Pozn.: Spotřeba je adekvátní pro vytápění rodinného domu, distribuční území RWE zahrnuje většinu ČR, kromě Prahy a jižních Čech. Smlouva PREMIUM platí pro druhé a každé další odběrné místo bez ohledu na to, zda se jedná o elektřinu nebo plyn. Dále je automaticky přidělena pro všechna odběrná místa, pokud máte u FONERGY 4 a více odběrných míst, jste starší 60 let nebo jste držiteli průkazu TP, ZTP nebo ZTP/P .

Jak ukazuje namátkové cenové srovnání, FONERGY je výhodnou volbou. Ostatně přesvědčte se v nezávislé kalkulačce (ZDE), jež seřadí všechny dostupné tržní nabídky speciálně pro vás. Ovšem dobrá cena není všechno. Neméně důležitá je přehledná smlouva na dobu neurčitou, jež zákazníkovi ponechává svobodu odejít. FONERGY má přívětivé také obchodní podmínky, jež časově neomezují případnou reklamaci. Všechny potřebné informace jsou rychle dohledatelné na internetových stránkách dodavatele, nechybí ani zákaznický portál, kde lze formality vyřídit on-line.

Podle nezávislého srovnání poskytuje FONERGY špičkové a férové služby.

Ušetřete čas a finance

Společnost FONERGY vznikla na začátku roku 2012 a sídlí v Uherském Hradišti, energiemi však zásobuje už tisíce odběrných míst po celé republice. Přitom je striktně proti podomnímu prodeji a elektronickým aukcím. FONERGY zásadně nepoužívá žádné podobné kontroverzní formy marketingu. Oslovuje především domácnosti a malé firmy, přibývají však také větší odběratelé. „Mezi naše zákazníky patří Městská poliklinika u Sv. Alžběty, Oblastní charita v Kutné Hoře, obce Bílovice, Chrast, Pohled, Městys Havlíčkova Borová včetně základní a mateřské školy, společnosti Mironet.cz a.s., MARLIN s.r.o. a další,“ vyjmenovává některé zákazníky Bronislav Horák, jednatel společnosti FONERGY.

Co zákazníci ušetří za energie, mohou investovat do své rodiny a koníčků.

Jaké jsou plány do budoucna? FONERGY bude svoje levné a kvalitní služby postupně rozšiřovat. „Pracujeme například na nových softwarových řešeních, tak aby správa odběrných míst byla pro naše zákazníky snadná a efektivní a tím přinášela další úsporu času i finančních prostředků, které pak mohou zákazníci investovat například do svých volnočasových aktivit,“ říká Bronislav Horák. Společensky odpovědná firma ovšem nežije jenom byznysem.

FONERGY na nové adrese, ulice Stojanova 1336, Uherské Hradiště.

FONERGY a sociální odpovědnost

FONERGY například na sociální síti Facebook uspořádala dražbu obrázků, jejichž autory jsou děti ze sociálně slabších rodin. Malí výtvarníci za vybrané prostředky podniknou v květnu výlet do zoologické zahrady, kterou mnozí navštíví vůbec poprvé. FONERGY také každoročně podporuje regionální kulturní akce Slovácké léto a Uherskobrodskou pouť. Samozřejmě nezapomíná ani na svoje zaměstnance, kterým přispívá na penzijní a životní pojištění, poskytuje předplatné na kulturní akce, přispívá na sport a relaxaci.

Portál CenyEnergie.cz potvrzuje: Klienti, kterým naše zákaznické centrum zprostředkovalo přestup k FONERGY, jsou se službami nového dodavatele dlouhodobě spokojení.
Štítky: ,

Komentáře

2 thoughts on “FONERGY vychází z celkového srovnání energetických firem nejlépe

  1. Honza napsal:

    Chápu, že jste placený portál reklamou. Ale výraz nejpřívětivější servis na trhu? Ve Vámi uvedených srovnávačích nejsou porovnáni všichni dodavatelé. V plynu FONERGY určitě nevychází nejlépe. Ani PREMIUM, pokud se nejedná o malé odběry, kdy absence poplatku tvoří hlavní rozdíl. Ohledně elektřiny je to samé, pokud člověk nemá PREMIUM, také se nedostává na nejlepší ceny. PREMIUM je možný jen pro seniory, postižené a majitele vícero odběrných míst. Ano, FONERGY je dobrý dodavatel, ale nedělejme z něho něco nejlepšího. Určitě ne v zákaznickém servisu, který se těžko hodnotí. V čem je tedy FONERGY tak unikátní?

    • Petr Woff napsal:

      Dobrý den, Honzo, díky za dobrý dotaz. Jen pro úplnost předestřu, že diskutujeme pod článkem, který je označen jako „PR“ neboli „Komerční sdělení“, nepatří tedy mezi redakční analýzy, které hledají obvykle spíše negativa. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že diskutovaný článek o FONERGY je pravdivý, jinak bychom jej nepublikovali. Dodavatel se rozhodl upozornit na komplexní srovnání našeho portálu, ze kterého opravdu nikdo nevychází lépe. Výsledky srovnání jsou vidět v našem Katalogu dodavatelů zde: http://www.cenyenergie.cz/katalog-dodavatelu/ (jednoduše čím více hvězdiček, tím lepší výsledek). Kritéria a metodika hodnocení je popsána zde: http://www.cenyenergie.cz/nove-hodnoceni-dodavatelu-energie-zalezi-nejenom-na-cene/ Jak je z druhého odkazu vidno, není srovnávána cena (ta je jasně vidět v kalkulačce), ale obchodní podmínky, velikost klientely (která v dlouhodobém horizontu souvisí se spokojeností a stabilitou), šíře komunikačních kanálů pro zákaznický servis a možnost uzavřít smlouvu on-line přes nezávislý web (což přispívá k zákazníkovu komfortu). O férovosti, myslím, vypovídá i skutečnost, že lze pod článkem volně diskutovat. Zkrátka není, co skrývat, klidně se ptejte nebo polemizujte dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *