• Martin

  Nefunkční, nespolehlivá a neschopná společnost, která využívá přesycenost a špatnou orientaci na trhu

  • Belgarion Reed

   Kdo konkrétně podle Vás? (ne že by mě nenapadlo hned několik takových…)

 • pajik

  spokojenost, mam levny plyn 3 roky, nejlevnejsi na trhu

 • Milan Čechura

  Nemohu pochopit, jak společnost ČEZ může být u Vás se stejným hodnocením jako e-on, nebo RWE. Několik let jsem měl tu čest si všechny tři ověřit, neboť jsem pro neserioznost a aroganci v jednání se zákazníkem postupně od ČEZ musel odejít na několika odběrných místech a přejít k výše uvedeným, které jsou ochotny pružně reagovat na přání zákazníka, zatím co ČEZ, bez ohledu na zákazníka diktuje pouze pro sebe nejvýhodnější podmínky, . Nyní, i u posledního elektroměru, který mám u ČEZ jsem kvůli,z jejich strany nedodržení ,dohodnutých podmínek při vzniku Smlouvy, rozhodnut odejít. Je mi to líto, je to česká firma , ale….
  Prosím zrevidujte svoje hodnocení- ne podle hesel uvedených v proklamacích společností, ale podle zkušeností zákazníka. Při svém malém soukromém průzkumu ve svém okolí je to negativní hodnocení více než 70%.A to mnozí u ČEZ zůstávají pouze ze setrvačnosti.
  Svou tabulkou vháníte zákazníky do „neštěstí a potíží“. Nebo snad „kopete“ za ČEZ?

 • Allia

  Pokud můžu radit, tak dál od této firmy, hlavně pokud vám nabízí energii po telefonu. Jelikož i když nechcete přejít, ale projevíte jen zájem o podmínky, automaticky vás převedou k sobě, bez vašeho souhlasu. Dokonce to udělají tak chytře, že ani původní poskytovatel to nezaregistroval a sám se divil, že se to stalo. Ani cenově to není žádný zázrak. Jediné co si spojuji s touto firmou je, že mi připadá že jednají jako tzv. šmejdi. A bohužel zákon jim to podle všeho umožňuje.

 • Karel Kral

  RWE jsou podvodníci, pozor na minimální platbu pokud máte kotel na TP a dáte si min.platbu třeba 500,-/měsíc. Zasílají neoprávněné pokuty na telefony nereagují. Zálohy si zvedají jak chtějí, mají tam neskutečný bordel!!!! Nebo asi záměr. Dále jsou nejdražší. Je to na televizi….