Ekologický dodavatel Nano Energies Trade má nové jméno Nano Green

Prodejce zelené elektřiny mění značku. Nyní se jmenuje Nano Green, jinak vše zůstává při starém.


23. 9. 2014

Autor

„Vzhledem k tomu, že ve skupině Nano Energies probíhá více aktivit, rozhodli jsme se pro jejich oddělení. I nadále budeme každoročně prokazovat 100% zelenou elektřinu auditem Price Waterhouse Coopers s.r.o., nově však ve zcela oddělené společnosti Nano Green s.r.o.,“ vysvětlil nám Michal Havel, marketingový manažer společnosti Nano Green.

Nano Green s.r.o.
IČ: 02406233
Jindřišská 901/5
Praha 1
110 00

Relativně levné a zelené tarify elektřiny, vyrobené výhradně prostřednictvím obnovitelných zdrojů energie, byly doposud exkluzivní nabídkou společnosti Nano Energies Trade s.r.o. Pro odběratele se mění právě jenom jméno dodavatele. „Veškeré smlouvy, podmínky a závazky se zákazníky zůstávají nadále platné. Přecházejí na novou společnost Nano Green a není tedy nutná jakákoliv vzájemná interakce,“ upřesnil Havel.

Nano Green dodává zelené tarify elektřiny aktuálně do 2 883 odběrných míst. Ačkoli staronový dodavatel zůstává svojí ekologickou nabídkou výjimečný, obsluhuje jenom malý zlomek celkového trhu, jak podrobněji analyzujeme ZDE. Tarify Nano Green srovnává s konkurencí naše nezávislá kalkulačka.

„K 1.9.2014 přešly na společnost Nano Green s.r.o. také veškeré smlouvy s našimi dodavateli elektrické energie vyrobené z obnovitelných zdrojů. K přechodu dochází automaticky na základě zákona, není tedy zapotřebí uzavírat dodatek ke smlouvě. Všechny smlouvy zůstávají platné za stejných podmínek i nadále,“ ujišťuje zároveň Nano Green. Podnikatelé, kteří zavčas splnili zákonné a úřední podmínky, dostávají za výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů garantované výkupní ceny nebo zelené bonusy – více ZDE.

Štítky: , , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *