X Energie má nového jednatele, který zároveň radí Bohemce

Jan Kaše dosud stál po boku Bohemia Energy entity, nyní navíc vede společnost X Energie.


12. 8. 2014

Autor

Jednatelem společnosti X Energie s.r.o. prodávající elektřinu a zemní plyn se stal Jan Kaše, který je podle obchodního rejstříku zároveň jednatelem marketingové společnosti Profit Booster s.r.o. poskytující marketingové a obchodní poradenství. Vznikla tak zajímavá personální provázanost. Profit Booster totiž podle svých referencí zároveň radí společnosti Bohemia Energy entity s.r.o., která taktéž prodává elektřinu a zemní plyn.

Jaké rady oceňuje X Energie a Bohemka?

„Loajalita neexistuje! Existuje jenom opakovaný nákup.

Jakýkoli kompromis v oblasti lidských zdrojů se bezpečně nevyplatí.

Nejslabším článkem obchodního systému jsou lidé.“

Zdroj: profitbooster.cz

„Za poslední čtyři roky vzrostly naše tržby více než čtyřikrát. Po celou tu dobu nám stál Profit Booster věrně po boku,“ cituje poradenská firma mezi svými klienty Jiřího Písaříka, jednatele a většinového majitele „Bohemky“.

Najdeme mezi společnostmi X Energie a Bohemia Energy entity další pojítka? Oba dodavatelé rychle získali poměrně početnou klientelu, a to do jisté míry díky podomnímu prodeji. Doposud nepodepsali Etický kodex obchodníka v energetických odvětvích a jejich kontroverzím jsme museli věnovat pozornost v seriálu o podvůdcích. Oba však zároveň poskytují relativně široký zákaznický servis a ve své nabídce mají tarify, jež některým odběratelům pomáhají ušetřit. Za oběma původně stáli investoři ze švýcarského Locarna, ovšem „Bohemka“ už má nyní jenom české majitele.

Proč X Energie změnila jednatele?

„Ke změně na postu jednatele společnosti X Energie, s.r.o. došlo v souvislosti s dalším rozvojem firmy, kdy byla oddělena funkce jednatele a obchodního ředitele společnosti i s ohledem na platnost nového občanského zákoníku. Ing. Jan Kaše se bude věnovat funkci statutárního zástupce společnosti a bývalý jednatel Zděněk Mráz se bude plně věnovat řízení obchodu společnosti,“ napsal nám Petr Podzimek, pracující v PR oddělení společnosti X Energie.

Můžeme čekat také bližší spolupráci s Bohemia Energy entity, která vloni koupila konkurenční České energetické centrum i České Energetické Centrum Jih, a je vlastnicky provázaná s dalším dodavatelem elektřiny a zemního plynu Comfort Energy? Na tuto otázku nám Petr Podzimek neodvětil.

Štítky: ,

Komentáře

One thought on “X Energie má nového jednatele, který zároveň radí Bohemce

  1. Jan M. napsal:

    Dobrý den, měli bychom zájem o spolupráci – jsme pilotní projekt, energetický poradce, dodavatel nových technologií a služeb. V našem internetovém centru nabízíme technologie, které dosáhli tak pokročilého stupně vývoje, že nachází komerční využití v domácnostech, firmách, průmyslových podnicích, farmách a/nebo ve státní správě. Příkladem mohou být revoluční technologie pro osvětlení LED a jejich inteligentní řízení, skladování energie, výroba energie v místě

    spotřeby (tepelná čerpadla, kogenerace, trigenerace, účinnější kotle), moderní fotovoltaika, větrná energie, bioplyn, biomasa, inteligentní budovy, pasivní domy (zateplení, okna, atd.). Náš projekt dynamicky roste a jsme reálně jediný v České republice, kdo dokáže nabídnout všechny technologie z jednoho místa, dodat je (do 24 hod.), instalovat i servisovat. Obchodní model je orientovaný na B2C a B2B, distribuční kanály využíváme fulfinment, odborné partnerství, přímý prodej, internetový marketingu. HLEDÁME dodavatele energií – internetový srovnavač cen -, dále máme zájem o strategické partnerství s jedním úspěšným alternativním dodavatelem energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *