CARBOUNION KOMODITY: Levná elektřina a plyn od silného českého dodavatele

(Komerční sdělení) Přední obchodník s uhlím patří mezi lídry také v cenových srovnávačích elektřiny a plynu.


18. 7. 2014

Autor

Elektřina má vždycky stejnou kvalitu, ať už ji odebíráte od kohokoli. Ale není dodavatel jako dodavatel. Pokud preferujete silného českého partnera, který zná celý energetický proces od výrobních zdrojů až po rozvodné sítě, máme pro vás dobrou zprávu: Elektřinu a plyn prodává domácnostem a firmám také skupina CARBOUNION. Mohli bychom jenom konstatovat, že zaujímá přední místa v cenových srovnávačích, ale doporučujeme vám bližší seznámení.

CARBOUNION dodává zemní plyn například obchodnímu řetězci COOP a společnosti Actherm. Energeticky může zabezpečit také vaši domácnost.

Carbo znamená latinsky uhlí. CARBOUNION je naším největším nezávislým obchodníkem s touto horninou, která zůstává základní surovinou pro výrobu elektřiny. Zapomeňte na prostředníky mezi velkoobchodní burzou a konečným spotřebitelem. Dceřiná společnost CARBOUNION KOMODITY (CBK) prodává elektřinu přímo od výrobců, mezi kterými nechybějí provozovatelé obnovitelných zdrojů energie. Novou specializací skupiny jsou elektromontáže – výstavba a správa rozvodných sítí.

Nízká cena a volitelné trvání smlouvy

CARBOUNION KOMODITY dodává energie domácnostem a firmám po celé republice. Spočítejme možnou úsporu například plzeňské rodiny, která svícením, vařením a provozem běžných spotřebičů odebere 4 MWh elektřiny ročně. Když vymění dominantního dodavatele za tarif Carbo Stabilita Standard, ušetří 1 230 Kč! CARBOUNION KOMODITY je dokonce levnější, než standardní nabídky dosavadních lídrů cenového srovnávače – Fonergy, Amper Market nebo Europe Easy Energy. Přesvědčte se sami v kalkulačce elektřiny.

LEVNÁ ELEKTŘINA od CARBOUNION KOMODITY
spotřeba: 4 MWh/rok, distribuční region: ČEZ Distribuce, velikost jističe: 3×25 A
Dodavatel: tarif roční cena možná úspora
CBK: Carbo Stabilita Standard 17 927 Kč 1 230 Kč
ČEZ: Comfort 18 915 Kč 242 Kč
Pražská energetika: Komfort 19 089 Kč 68 Kč
E.ON: Elektřina 19 157 Kč

Pozoruhodné rozdíly najdeme také v cenovém srovnávači zemního plynu. Rozebereme například vyúčtování brněnské či liberecké domácnosti, která vytápěním svého rodinného domu spotřebuje 30 MWh ročně. Přechodem ze základního tarifu dominantního dodavatele RWE ke CARBOUNION KOMODITY ušetří 8 657 Kč! Posuďte sami v kalkulačce plynu.

LEVNÝ PLYN od CARBOUNION KOMODITY
spotřeba: 30 MWh/rok, distribuční region: RWE GasNet
Dodavatel: tarif roční cena možná úspora
CBK: Carbo Stabilita Standard 37 184 Kč 8 657 Kč
Pražská plynárenská: Plyn 42 846 Kč 2 995 Kč
ČEZ: Comfort A 43 549 Kč 2 292 Kč
RWE: RWE plyn Standard 45 841 Kč

Záleží na vás, jestli preferujete smlouvu na dobu určitou, anebo smlouvu na dobu neurčitou. CARBOUNION KOMODITY vám ponechává svobodnou volbu mezi oběma možnostmi. Přeskočit můžete únavné papírování, protože veškeré zbylé formality za vás zařídí CBK.

CARBOUNION patří mezi českou elitu

Úspěšný podnik vzbuzuje zvědavost. Podle žebříčku Czech Top 100 je mateřská společnost CARBOUNION BOHEMIA , spol. s r.o. největším ryze českým soukromým subjektem v oboru energetiky. V hodnocení stability ČEKIA Stability Award dostala známku Vynikající, což znamená, že patří mezi 15 % nejlepších společností. Kdo stojí za tak uznávanou značkou?

Roční obchodní bilance CBK

Asi 2 miliony tun uhlí
(5 % spotřeby celé ČR)

5 TWh elektřiny
(7 % spotřeby celé ČR)

CBK roste taktéž na plynárenském trhu.

Nečekejte tajemného investora, ani anonymní akcie. Jediným majitelem zůstává Ing. Petr Paukner, který vybudoval skupinu CARBOUNION od nuly, bez privatizací a skandálů. Proto můžeme skončit pozitivně, půvabným příběhem.

Petr Paukner dostal v dětství od bratra dres fotbalové Dukly Praha, podepsaný legendárním Josefem Masopustem. Od té doby nepřestal klubu fandit ani v nejtěžších chvílích, a dnes je jeho majoritním vlastníkem. Příznivci Dukly dostávají na vybrané produkty CBK slevu.

Štítky: , , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *